У межах співпраці з Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка мала гарну можливість прочитати гостьову лекцію про технологію “майстерня” для здобувачів вищої освіти ОПП Середня освіта (Природничі науки) та Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія) хіміко-біологічного факультету цього університету. http://tnpu.edu.ua/news/6566/?fbclid=IwAR3ZzDf07PsZZroVMpkEI9-Aw4V0MgBHXdQyLsDyVf6pKGF0-sjfxK0g5XA
Що таке технологія «майстерня» і коли вона виникла? Що називають індукцією, самоконструкцією, соціоконструкцією, «розривом» та афішуванням? Як провести урок біології за технологією «майстерня»? Як самостійно змоделювати квітку і чому квітці пощастило? Які таємниці приховує квітка? На ці й багато інших запитань магістранти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) отримали відповіді під час відкритого ..
Читати далі…
У жовтні 2020 року з нагоди Дня вчителя проведено «Педагогічний вернісаж», під час якого вчителі-практики Попельницька О.В., Зламан С.В. і Редкодубська С.М., Дрига Т.В., Сень Л.П. поділилися авторським досвідом викладання біології в закладах загальної середньої освіти зі здобувачами спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 014 Середня освіта (Природничі науки) другого рівня вищої ..
Читати далі…
У жовтні мені пощастило побувати в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка на ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи», яка була проведена на дуже високому науковому рівні. Щиро дякую організаторам та учасникам конференції за змістовні доповіді, цікаві дискусії, сприятливу творчу атмосферу та ..
Читати далі…
30-31 травня 2019 року в межах Міжнародної науково-практичної конференції “Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі” (XXVI Каришинські читання) відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Щиро бажаю факультету та його декану – доктору педагогічних наук, професору, члену-кореспонденту НАПН України Гриньовій Марині Вікторівні – творчих успіхів ..
Читати далі…
Вельмишановні колеги! Щиро вітаю всіх науковців із професійним святом і зичу творчих успіхів та наполегливості у досягненні наукових вершин. Хай наукова діяльність буде результативною та приносить задоволення (і моральне, і матеріальне). Бажаю, щоб українські вчені працювали не всупереч обставинам, а в атмосфері підтримки та співпраці. Щоб цінували, поважали та підтримували. Хай цитування множаться, індекс Гірша зростає, а Скопус ..
Читати далі…
16 травня 2019 року в приміщенні Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру відбулася підсумкова сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. На ній було підбито підсумки роботи за навчальний рік, нагороджено учнів-переможців ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та їхніх наукових керівників. Щиро дякую РМАНУМ за таке чудове свято!
У Рівному розпочався фестиваль “Французька весна в Україні”, багатий на різноманітні події та заходи (концерти, виставки, вечори, демонстрації кінофільмів). Пропоную подивитися світлини з концертних програм французьких виконавців.
14 березня 2019 року гуртківці Рівненської Малої академії наук учнівської молоді взяли участь у науково-методичній конференції «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я». Конференція, організована навчально-науковим інститутом охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування, була присвячена популяризації здорового способу життя та залученню шкільної молоді до проблем збереження і зміцнення здоров’я. Учасники конференції запропонували науковому загалу власні ..
Читати далі…
14-15 травня 2019 року на базі комунального закладу вищої освіти «Рівненська медична академія» відбулася обласна науково-практична конференція студентів та обдарованої молоді з всеукраїнською та міжнародною участю «Новини науки: дослідження, наукові відкриття, інноваційні технології». У ній взяли участь і гуртківці РМАНУМ. “Родзинкою” заходу було проведення різноманітних майстер-класів: «Базова підтримка життєдіяльності», «Косметичний масаж обличчя та равликотерапія», «Мило своїми руками» ..
Читати далі…