Категорія :Наукова діяльність

    Головна / Архів категорії"Наукова діяльність"

21 травня 2021 у межах проєкту «Запрошені професори» Житомирського державного університету імені Івана Франка провела гостьову лекцію з теми «Застосування технології «майстерня» у навчанні біології» для здобувачів спеціальностей 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 014.06 Середня освіта (Хімія) другого (магістерського) рівнів вищої освіти. 24.05.21 p. Запрошений професор з лекцією «Застосування технології „майстерня“ у навчанні біології»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з методики навчання біології https://pgf.udpu.edu.ua/archives/22864 21-22 квітня 2021 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін. На конкурс представлено 103 роботи від 114 учасників із 23 закладів вищої освіти України. Рецензування робіт виконували 26 докторів і 26 кандидатів ..
Читати далі…

Активізуємо співпрацю із закладами вищої освіти, які є нашими партнерами) У межах співпраці з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка провела гостьову лекцію, на якій розповіла про сутність технології «педагогічна майстерня» та особливості її впровадження на уроках біології. Було наведено конкретні приклади застосування цієї технології на уроці, описано етапи, характерні для цієї технології (індукція, самоконструкція, ..
Читати далі…

2020 року Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка святкує своє 80-річчя. З нагоди цієї поважної дати 27 – 29 жовтня на біолого-природничому факультеті відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Стан природних ресурсів: перспективи їх збереження та відновлення у контексті сталого розвитку». Хоч віртуально, але взяла участь у роботі конференції. Уважно послухала доповідь іранського вченого про ..
Читати далі…

Шановні колеги! Щиро вітаю з Днем науки! Бажаю, щоб наша робота була результативною і приносила радість та задоволення. Щоб українські вчені працювали не всупереч обставинам, а в атмосфері підтримки, поваги та співпраці. Зичу наполегливості та успіхів у підкоренні наукових вершин. Хай завжди буде творче натхнення для нових ідей та звершень! Зі святом!!

У жовтні мені пощастило побувати в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка на ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи», яка була проведена на дуже високому науковому рівні. Щиро дякую організаторам та учасникам конференції за змістовні доповіді, цікаві дискусії, сприятливу творчу атмосферу та ..
Читати далі…

Hrytsai N. B. Peculiarities of professional training of future biology teachers in Slovenia and Romania. Modern researches in psychology and pedagogy: Collective monograph / Baia Mare, Romania. Riga: Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. P. 128–144. DOI: https://doi.org/10.30525/978-9934-588-36-5/7 27 березня 2020 року вийшла друком колективна монографія на тему «Сучасні дослідження в галузі психологічних та педагогічних наук», організована за підтримки ..
Читати далі…

30-31 травня 2019 року в межах Міжнародної науково-практичної конференції “Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі” (XXVI Каришинські читання) відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Щиро бажаю факультету та його декану – доктору педагогічних наук, професору, члену-кореспонденту НАПН України Гриньовій Марині Вікторівні – творчих успіхів ..
Читати далі…

Грицай Н. Контекстно-орієнтована підготовка майбутніх учителів біології у педагогічних закладах вищої освіти. Професіоналізм педагога в умовах освітніх інновацій : колективна монографія / за наук. ред. проф. Гаврілової Людмили. Hameln, Germany: InterGING, 2019. С. 167–180. https://doi.org/10.19221/978-3-946407-06-5

28 лютого – 1 березня 2019 року відбулося засідання Вченої ради Українського географічного товариства та науково-методичний семінар “Освітньо-виховні виміри сучасної географічної науки”. Виступила з доповіддю «Інновації методичної підготовки майбутніх учителів Нової української школи», в якій  розкрила нововведення у підготовці майбутніх педагогів у закладах вищої освіти.  У виступі було виокремлено сучасні світові тенденції вдосконалення методичної підготовки майбутніх учителів ..
Читати далі…