Категорія :Педагогічна практика

    Головна / Архів категорії"Педагогічна практика"

Під час педагогічної практики студенти виконують різні групові міні-дослідження: Визначити, які інтерактивні технології використовує вчитель на уроках біології та основ здоров’я у 6, 7, 8, 9 класах. Результати порівняти і визначити найефективніші з них для кожного класу. З’ясувати, який вид уроку біології викликає найбільший інтерес в учнів (6, 7 і 8 клас). Створити методичний банк ..
Читати далі…

Шановні магістранти! Перший тиждень педагогічної практики присвячений аналізу уроків біології. Бланки аналізу подано у цьому файлі: Аналіз Перелік необхідних матеріалів Педагогічна практика з біології План-конспект уроку біології http://grytsai.rv.ua/?p=485 Успіхів!

Шановні магістранти! Денна форма навчання (спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 Біологія) Повідомляю перелік матеріалів, які потрібно підготувати і здати до звітної конференції з асистентської практики: Титулка. Титулка Денна Загальна інформація про практику. Загальна інформація Індивідуальний план роботи. Індплан Знайомство з кафедрою (заповнимо разом, загальна інформація на сайті кафедри http://kbmf-rshu.org.ua/). ЗНАЙОМСТВО З КАФЕДРОЮ Робоча програма навчальної дисципліни. робоча ..
Читати далі…

Шановні студенти! Уважно ознайомтесь із метою та завданнями пропедевтичної практики. Успіхів! МЕТА І ЗАВДАННЯ ПРОПЕДЕВТИЧНОЇ ПРАКТИКИ (1) Щоденник практики : щоденник практики 3 курс

Особливості навчання біології у 7 класі розкриває кандидат біологічних наук Костянтин Миколайович Задорожний, головний редактор журналу “Біологія” та “Біологія. Позакласна робота”. Щоб переглянути вебінар, перейдіть за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=bMcnh_mOd0Q