2020 року Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка святкує своє 80-річчя. З нагоди цієї поважної дати 27 – 29 жовтня на біолого-природничому факультеті відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Стан природних ресурсів: перспективи їх збереження та відновлення у контексті сталого розвитку». Хоч віртуально, але взяла участь у роботі конференції. Уважно послухала доповідь іранського вченого про ..
Читати далі…
У жовтні мені пощастило побувати в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка на ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи», яка була проведена на дуже високому науковому рівні. Щиро дякую організаторам та учасникам конференції за змістовні доповіді, цікаві дискусії, сприятливу творчу атмосферу та ..
Читати далі…
30-31 травня 2019 року в межах Міжнародної науково-практичної конференції “Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі” (XXVI Каришинські читання) відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Щиро бажаю факультету та його декану – доктору педагогічних наук, професору, члену-кореспонденту НАПН України Гриньовій Марині Вікторівні – творчих успіхів ..
Читати далі…
28 лютого – 1 березня 2019 року відбулося засідання Вченої ради Українського географічного товариства та науково-методичний семінар “Освітньо-виховні виміри сучасної географічної науки”. Виступила з доповіддю «Інновації методичної підготовки майбутніх учителів Нової української школи», в якій розкрила нововведення у підготовці майбутніх педагогів у закладах вищої освіти. У виступі було виокремлено сучасні світові тенденції вдосконалення методичної підготовки майбутніх учителів ..
Читати далі…
Актуальні проблеми природничо-математичної освіти в середній і вищій школі обговорювалися 13-16 вересня на традиційній міжнародній конференції в Херсонському державному університеті. Секційні засідання відбулися в Залізному Порту, де робота поєднувалася з відпочинком. Детальніше: http://www.kspu.edu/PublisherReader.aspx?newsId=8796&lang=uk
29-30 травня 2018 року відбулася ювілейна Міжнародна науково-практична конференція “Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі” (ХХV Каришинські читання). Як завжди, конференція проведена на дуже високому рівні. Відповідно до програми конференції виступила з доповіддю “Сучасні методи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках біології”. Пропоную світлини з цього наукового заходу. Традиційним було фотографування в оранжереї ..
Читати далі…
Упродовж трьох місяців мала можливість пройти стажування в Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща). Згідно з програмою стажування відвідала навчальні заняття (лекції та практичні заняття) з біологічних дисциплін, ознайомилася з матеріально-технічною базою факультету, науково-методичними працями викладачів, літературою наукової бібліотеки факультету, вивчала досвід польських викладачів у викладанні біологічних дисциплін. Крім того, провела науковий семінар «Metodyczne ..
Читати далі…
3-10 липня у м. Чорноморськ відбулася Х Міжнародна науково-практична конференція “Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави”. На пленарному засіданні виступила з доповіддю “Інноваційні технології навчання в системі роботи Малої академії наук”. Цікавою та пізнавальною була екскурсія в Одесу.
Під час проходження наукового стажування на базі математично-природничого факультету Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) провела науковий семінар «Metodyczne przygotowanie przyszłych nauczycieli biologii w Uniwersytetach Pedagogicznych Ukrainy», присвячений інноваціям у методичній підготовці майбутніх учителів біології в педагогічних університетах України. Польські колеги з великою увагою слухали виступ про інноваційні технології методичної підготовки вчителів біології, ..
Читати далі…
У межах Х Міжнародної науково-практичної конференції “Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави” провела майстер-клас з теми “Використання технології творчої майстерні у навчанні обдарованих учнів”. Також відвідала цікаві майстер-класи своїх колег. І просто відпочила …