Author :All posts by admin

    Головна / Articles posted by

У межах співпраці з Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка мала гарну можливість прочитати гостьову лекцію про технологію “майстерня” для здобувачів вищої освіти ОПП Середня освіта (Природничі науки) та Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія) хіміко-біологічного факультету цього університету. http://tnpu.edu.ua/news/6566/?fbclid=IwAR3ZzDf07PsZZroVMpkEI9-Aw4V0MgBHXdQyLsDyVf6pKGF0-sjfxK0g5XA

21 травня 2021 у межах проєкту «Запрошені професори» Житомирського державного університету імені Івана Франка провела гостьову лекцію з теми «Застосування технології «майстерня» у навчанні біології» для здобувачів спеціальностей 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 014.06 Середня освіта (Хімія) другого (магістерського) рівнів вищої освіти. 24.05.21 p. Запрошений професор з лекцією «Застосування технології „майстерня“ у навчанні біології»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з методики навчання біології https://pgf.udpu.edu.ua/archives/22864 21-22 квітня 2021 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін. На конкурс представлено 103 роботи від 114 учасників із 23 закладів вищої освіти України. Рецензування робіт виконували 26 докторів і 26 кандидатів ..
Читати далі…

Що таке технологія «майстерня» і коли вона виникла? Що називають індукцією, самоконструкцією, соціоконструкцією, «розривом» та афішуванням? Як провести урок біології за технологією «майстерня»? Як самостійно змоделювати квітку і чому квітці пощастило? Які таємниці приховує квітка? На ці й багато інших запитань магістранти спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) отримали відповіді під час відкритого ..
Читати далі…

Активізуємо співпрацю із закладами вищої освіти, які є нашими партнерами) У межах співпраці з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка провела гостьову лекцію, на якій розповіла про сутність технології «педагогічна майстерня» та особливості її впровадження на уроках біології. Було наведено конкретні приклади застосування цієї технології на уроці, описано етапи, характерні для цієї технології (індукція, самоконструкція, ..
Читати далі…

2020 року Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка святкує своє 80-річчя. З нагоди цієї поважної дати 27 – 29 жовтня на біолого-природничому факультеті відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Стан природних ресурсів: перспективи їх збереження та відновлення у контексті сталого розвитку». Хоч віртуально, але взяла участь у роботі конференції. Уважно послухала доповідь іранського вченого про ..
Читати далі…

У жовтні 2020 року з нагоди Дня вчителя проведено «Педагогічний вернісаж», під час якого вчителі-практики Попельницька О.В., Зламан С.В. і Редкодубська С.М., Дрига Т.В., Сень Л.П. поділилися авторським досвідом викладання біології в закладах загальної середньої освіти зі здобувачами спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 014 Середня освіта (Природничі науки) другого рівня вищої ..
Читати далі…

Завдання з дисципліни «Методика проведення екскурсій з біології» Розробити поширений конспект (10-15 сторінок) авторської екскурсії з біології з дидактичним матеріалом та інструктивними картками. Тема на вибір: Екскурсія до плодового саду 2. Екскурсія на луку 3. Екскурсія до водойми 4. Екскурсія в агроценоз (на поле) 5. Екскурсія до лісу (тема «Гриби») 6. Ентомологічна екскурсія 7. Екскурсія ..
Читати далі…