Категорія :Uncategorized

    Головна / Архів категорії"Uncategorized"

      Дорогі мої друзі, шановні колеги, любі студенти!!! Щиро вітаю вас усіх з Новим 2018 роком! Хай цей рік буде щасливим та успішним, сповненим радісними подіями та новими здобутками. Нехай усі невдачі та втрати залишаться в минулому. Хай цей рік подарує лише щастя та добробут, у серці не згасає яскравий вогонь любові, а фортуна супроводжує вас весь рік. ..
Читати далі…

20-25 листопада 2017 року відбувся фінальний етап XVI Всеукраїнського учнівського турніру юних біологів. У ньому взяли участь 26 команд з різних областей України (близько 150 учнів). Робота в журі була дуже цікавою і пізнавальною.  Познайомилась з багатьма відомими вченими-біологами. Приємно, що такі розумні люди  працюють у нашій країні. Учні також показали неабиякий інтелектуальний потенціал. Фіналістами турніру стали чотири ..
Читати далі…

Вітаю усіх вчених із Всесвітнім днем науки! Бажаю творчого натхнення та успіхів у науковій сфері! Особливі мої вітання молодим ученим, які уособлюють майбутнє нашої держави. Докладайте максимальних зусиль і долайте всі перешкоди на шляху до наукових звершень! Хай вистачить у вас сил, ентузіазму та терпіння! З повагою, Наталія Грицай P.S. Запрошую усіх бажаючих взяти участь ..
Читати далі…

Хай Різдво з тим завітає, Чого серце забажає. Хай несе у кожну хату Щастя, радості багато, Хай смачна кутя Вам вдасться, Хай в сім’ї панує щастя. Щоб весела коляда В хату радість принесла. Христос рождається! Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом, Зігріє Вам серце різдв’яним теплом. Хай радість, кохання наповнять Ваш дім, Оселиться щастя та ..
Читати далі…

Шановні викладачі та студенти! Сердечно вітаю вас із початком нового навчального року! Бажаю вам успіхів та творчої наснаги, сили та креативності, оптимізму та невтомної жаги до нових знань, невичерпного прагнення досягати нові вершини. Щасливого і вдалого навчального року! З повагою та найщирішими побажаннями, Наталія Грицай

2 червня у Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук відбулася презентація монографії «Радон: моніторинг та геоекологічний аналіз його впливу на екосистему міста Рівне» (автори  – старший викладач кафедри хімії та фізики Національного університету водного господарства та природокористування Олександр Лебедь, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання фізики та хімії Рівненського державного гуманітарного університету Володимир ..
Читати далі…

Дорогі колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем науки. Зичу вам творчих успіхів та натхнення, цікавих ідей, незгасаючого ентузіазму, терпіння, мудрості та нових звершень на науковій ниві. З повагою, Наталія Грицай

Шановні колеги! Щиро вітаю вас усіх з Днем науки! Творчого натхнення та успіхів у цій нелегкій справі! Нехай вам покоряються всі вершини! Зичу здоров’я і сили досягти своїх найзаповітніших мрій! З повагою – Наталія Грицай

Шановні студенти 4 курсу педагогічного факультету спеціальності “Початкова освіта”! У цьому семестрі ми вивчаємо дисципліну “Анатомія, фізіологія дітей з основами генетики”. Для дистанційного навчання вам запропоновано лекції та лабораторні заняття.   Завдання для самостійної роботи: Скласти словник термінів з дисципліни (у вигляді брошури) – не менше 100 понять. Підготувати мультимедійну презентацію до однієї з тем ..
Читати далі…

Шановні колеги, дорогі студенти! Щиро вітаю вас із найсвітлішим святом Христового Воскресіння! Бажаю, щоб на Великдень здійснилися всі ваші мрії. Любові, щастя, достатку, миру та душевного спокою! Хай добро завжди перемагає зло! Божого благословіння вам у всіх добрих справах! Христос воскрес! Зі щирими вітаннями, Наталія Грицай