Категорія :Методика навчання біології

    Головна / Архів категорії"Методика навчання біології"

Запитання до іспиту з “Методики викладання біологічних дисциплін у ВНЗ” Eksamen Запитання до іспиту з “Інноваційні технології навчання біології” за посібником http://grytsai.rv.ua/?p=540  

Ознайомитися з електронними версіями підручників біології можна за посиланням: https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/elektronni-versiji-pidruchnykiv-dlya-uchniv-9-h-klasiv/biolohiya-9-klas/    

Шановні студенти-біологи! У цьому семестрі ми вивчаємо дуже важливу для вас дисципліну – методику навчання біології. Для того, щоб викладати біологію у загальноосвітніх навчальних закладах, потрібно не тільки добре знати матеріал біологічних дисциплін, але й уміти його правильно подати, щоб сформувати у школярів необхідні знання, вміння та компетентності. Під час опанування методики навчання біології будемо вчитися методично грамотно планувати й проводити ..
Читати далі…

Навчальна програма з біології для основної школи розроблена відповідно до основних положень Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти і спрямована на реалізацію вимог освітньої галузі «Природознавство» та вимог до загальноосвітньої підготовки учнів з біології. Навчання біології в основній школі спрямоване на реалізацію таких завдань: засвоєння знань щодо ролі біологічної науки у формуванні сучасної ..
Читати далі…

Шановні студенти! У пропонованому файлі (Оформлення літератури) наведено зразки оформлення літературних джерел за чинними вимогами. Зверніть увагу на кількість авторів, знаки та проміжки між ними, посилання на електронні ресурси та ін.

Шановні студенти! Щоб краще зрозуміти, що таке методичне портфоліо, пропонуємо ознайомитись із публікаціями: http://grytsai.rv.ua/?p=408 http://grytsai.rv.ua/?p=148      

План-конспект комбінованого уроку біології рекомендуємо розробляти за таким зразком: Зразок оформлення плану-конспекту уроку Мета: Основні поняття та терміни: Обладнання:  Тип уроку:  Вид уроку:  Міжпредметні зв’язки: 

Шкільну лекцію прийнято вважати інтеграцією всіх словесних методів навчання біології. Чому? Відповідь обґрунтуйте. Єдиний метод контролю, який застосовує вчитель біології, – це індивідуальне усне опитування. Чи правильно він робить? Поясніть. Які з методів навчання біології у 7 класі найбільше сприяють активізації пізнавальної діяльності школярів? Відповідь обґрунтуйте. Які засоби навчання потрібно використати на уроці, щоб в ..
Читати далі…

Пропоную Вам ознайомитися із наукової презентацією на тему “Інноваційні технології методичної підготовки майбутніх учителів біології”. Для того щоб переглянути цю презентаціію натисніть на посилання – /wp-content/uploads/docs/presentation.ppt

Арбузова Е. Н. Общая методика обучения биологии : курс лекцій / Е. Н. Арбузова. – Омск : Изд-во ОмГПУ, 2010. – 516 с. Барна М.М. Навчальні заняття з біології : можливі варіанти / М. М. Барна, Л. С. Барна, Г. Ф. Яцук. – Тернопіль : Астон, 2005. – 140 с. Богданова О.К. Сучасні форми і методи викладання біології в школі / О. К. Богданова. – Х. : Основа, 2003. – 80 с. Булавинцева ..
Читати далі…